E enjte, 22.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Reforma nė sportin shkollor pėr pėrfshirje mė tė madhe tė nxėnėsve

Publikuar: 19.02.2014 | 19:03
Lexuar: 910 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime