E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ligjėruesja e Fakultetit Juridik tė USHT-sė, Mr.sc. Jetmire Zeqiri e fitoi thirrjen shkencore Doktor i shkencave tė drejtėsisė

Publikuar: 20.02.2014 | 16:51
Lexuar: 1492 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime