E enjte, 19.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Lagarde eshte e divorcuar dhe ka 2 djem, Pierre-Henri Lagarde (28 vjec) dhe Thomas Lagarde (26 vjec). Qe nga 2006, partneri i saj eshte biznesmeni, Xavier Giocanti nga Marseja.
Jeta e Christine Lagarde, drejtuesja e pare femer e FMN-se

Publikuar: 25.02.2014 | 14:43
Lexuar: 1450 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime