E premte, 23.03.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Saraēini: Pėr shkak tė klimės sė mirė afariste, intereim mė i madh tek investuesit e huaj

Publikuar: 27.02.2014 | 16:53
Lexuar: 1194 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime