E martë, 27.09.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në total Spencer synon të mbledhë 30 milionë që do të shpenzohen për të përballuar martesën e tij të tretë, në program në shtator, por sidomos për restaurimin e rezidencës së familjes, Althorp, ku dhe është varrosur Dajana.
Vellai i Dajanes shet ne ankand pikturat familjare

Konti Spencer, vëllai i Dajana, ka vendosur të shesë në ankand pjesë nga pasuria e tij familjare.

Midis veprave më të kushtueshme janë piktura “Kavalieri në armaturë” e Rubens, e vlerësuar 12-18 milionë dollarë, dhe një “Mbreti David” të Guercino, i vlerësuar 4-5 milionë.

Në total Spencer synon të mbledhë 30 milionë që do të shpenzohen për të përballuar martesën e tij të tretë, në program në shtator, por sidomos për restaurimin e rezidencës së familjes, Althorp, ku dhe është varrosur Dajana.

Ankandi do të zhvillohet me 16 korrik në Londër.

Publikuar: 31.03.2010 | 00:50
Lexuar: 1220 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime