E hënë, 16.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shkolla Wilson shėnon 7 dhe 8 Marsin

Publikuar: 07.03.2014 | 19:31
Lexuar: 1986 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Arta (07/03/2014 21:43:34) Kjo eshte shkolla ime e preferuar!
Une ne kete shaqje mesova se asnjehere nuk duhet qe te kesh frike nga gjerat qe ti mendon se te fiksojne! Para se te kendojme dhe para se te luajme balet ne kishim shume emocione! Une si nxenese e kesaj shkolle do thoja qe : TE GJITHE NXENESIT QE NUK JANE NE KETE SHKOLLE te regjistrohen ne shkollen me te mrekullueshme ne bote! Ne femijet e baletit ndihemi krenar/e qe jemi ne kolegjin Amerikan " Woodrow Wilson School"
Arta Kurti dhe klasa e 5-te
Arta Kurti dhe nxenessit/et e baletit:
Mirlinda
Anila
Anda
Adora
Eda
Donjet
Blerina
Arnisa
Donita
Ola!
Do gezoheshim dhe do ishit te mirepritur ne kolegjin Amerika " Woodrow Wilson School"

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime