E diel, 20.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kryetari i komunės sė Gostivarit z. Nevzat Bejta me rastin e 8 marsit ua uron tė gjithė grave Ditėn e tyre ndėrkombėtare

Publikuar: 07.03.2014 | 19:38
Lexuar: 1234 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Ademi Teuta (Afēe) (15/10/2014 13:36:13) jU LUTEM ME LIDHNI ME ZOTIN NEVZAT BEJTA. jam me origjine nga gostivari ,e lindur ne Tirane, dhe kam arkiven me te madhe te Gostivarit lidhur me arsimtaret e viteve1949-1957. Kam mbi 40 foto ,ku praktikisht jane gjithe femijet e atyre viteve (fshatrat e Gostivarit ,por edhe me gjere) Mbetem me shprese se jeni te interesuar per historine e aresimimit te bashkqytetareve tuaj.Ju pershendes nga Milano.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime