E mërkurë, 28.09.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sekretariati për Implementimin e Marrëveshjes kornizë në bashkëpunim me Institutin për trashëgimi kulturore e shpirtërore të shqiptarëve në Maqedoni dhe Shoqatën e Historianëve organizon Tribunë Shkencore me rastin e 100- Vjetorit të Kongresit së dytë të Manastirit.
Tribunė shkencore me rastin e Kongresit tė dytė tė Manastirit


Sekretariati për Implementimin e Marrëveshjes kornizë në bashkëpunim me Institutin për trashëgimi kulturore e shpirtërore të shqiptarëve në Maqedoni dhe Shoqatën e Historianëve organizon Tribunë Shkencore me rastin e 100- Vjetorit të Kongresit së dytë të Manastirit.

Tribuna do të mbahet nesër në Muzeun e Kongresit të Alfabetit në qytetin e Manastirit.

I pranishëm do të jetë zëvendëskryeministri i Republikës së Maqedonisë Abdilaqim Ademi si dhe historianë, shkencëtarë si dhe figura tjera të cilët kanë dhënë kontribut të jashtëzakonshëm për këtë eveniment.

Publikuar: 01.04.2010 | 17:53
Lexuar: 1190 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime