E martë, 24.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Paralele me 1914-n? Ēfarė na mėson historia pėr ngjarjet nė Ukrainė?

Publikuar: 17.03.2014 | 19:44
Lexuar: 1051 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime