E hënë, 18.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kina do t'i ndajė 2,5 milionė euro Maqedonisė

Publikuar: 21.03.2014 | 16:50
Lexuar: 2210 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime