E hënë, 16.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Elektranat me erė nė Bogdanc do tė furnizojnė njė qytet mė tė madh me energji

Publikuar: 22.03.2014 | 16:36
Lexuar: 3434 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime