E hënë, 21.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Vendet qė mendoni se ekzistojnė vetėm nė ėndrra(Foto)

Publikuar: 25.03.2014 | 18:16
Lexuar: 1658 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Bexhos (26/03/2014 17:14:26) e keni knaq , po pse nuk jepni spjegim ku gjinden kto vende po veten se egzistojn. Mos postoni vetem te mbushni normen ditore , tregoni dhe spjegoni e ku gjinden dhe jepni detaje me shum .
une (27/03/2014 11:54:39) shume bukur si picture

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime