E shtunë, 21.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gruevski nuk kėnaqet vetėm me shantazhin ndaj shqiptarėve, kėrkon tė shantazhojė edhe BE-nė e SHBA-nė

Publikuar: 29.03.2014 | 10:52
Lexuar: 1224 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime