E hënë, 18.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

6 vjeēari fillon tė qajė kur kupton se do ta ketė njė motėr (Video)

Publikuar: 30.03.2014 | 11:16
Lexuar: 772 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime