E martë, 24.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Zeusi (Thaēi) dėbon Prometheun (Sela), por zjarri u kalon njerėzve tė PDSH-sė

Publikuar: 02.04.2014 | 17:47
Lexuar: 1473 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime