E enjte, 18.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Firmosen kontratat me personat qė kanė pėrfituar nga masat e Qeverisė pėr zbutje tė papunėsisė

Publikuar: 04.04.2014 | 16:52
Lexuar: 1175 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime