E diel, 17.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė USHT, filloi trajnimi i studentėve tė gjeografisė pėr pėrdorimin e aplikacionit online Map Creator

Publikuar: 04.04.2014 | 17:10
Lexuar: 665 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime