E diel, 20.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ne keto aktivitete sportive kane garuar 6 ekipe, dhe ne kete menyre rinia shqiptare i ka thene ''JO'' presidentit te njeanshem.
''Jo presidentit te njeanshem'', Forumi rinor i BDI-se mbajti disa aktivitete sportive


Nen moton ''Jo presidentit te njeanshem'', shtabi zgjedhor i Forumit Rinor te BDI-se dega Tetove ka realizuar disa aktivitete sportive ne volejboll, basketboll dhe ping pong.

Ne keto aktivitete sportive kane garuar 6 ekipe, dhe ne kete menyre rinia shqiptare i ka thene ''JO'' presidentit te njeanshem.

Shtabi zgjedhor i FRBI Tetove ne ditet ne vazhdim do te kete akoma me shume aktivitete me rastin e zgjedhjeve parlamentare.

Forumi rinor i BDI-se mbajti disa aktivitete sportive
Forumi rinor i BDI-se mbajti disa aktivitete sportive
Forumi rinor i BDI-se mbajti disa aktivitete sportive

Publikuar: 06.04.2014 | 13:35
Lexuar: 1271 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
neta (06/04/2014 18:29:54) yea

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime