E hënë, 19.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Saraēini: Biznesmenė turq tė intersuar pėr hapjen e njė zone tė re industriale nė Likovė

Publikuar: 11.04.2014 | 14:35
Lexuar: 2253 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime