E mërkurë, 20.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Te dashur miq, lufta e denjte e Ushtrise Cilirimtare Kombetare ngrit denjesisht moralin kombetar, shpresen e ndryshimit real, faktorizimin e identitetit shqiptar si faktor dominues ne hapesiren shqip-folese, si dhe u bem faktor vendimtar te vendit dhe rajonit ne terresi si komb.
Me prane BDI-se – Me prane Shqiperise e me prane Europes!

Publikuar: 20.04.2014 | 13:44
Lexuar: 1884 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime