E premte, 20.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Komuna e Ēairit pjesėmarrėse nė manifestimin “Stambolli, Kryeqyteti i Kulturės evropiane, 2010”

Publikuar: 14.04.2010 | 16:27
Lexuar: 1654 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime