E enjte, 19.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Interviste/Jamin Sinani:

Publikuar: 23.04.2014 | 01:49
Lexuar: 2715 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
artan (13/10/2016 23:12:57) Dr Jamini njeri shum pozitiv ne te gjitha aspektet.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime