E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Komuna e Zhelinės kthehet nė institucion normal shtetėrorė

Publikuar: 14.04.2010 | 04:08
Lexuar: 2018 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Labinot (14/04/2010 17:55:36) Padyshim po e deshmno Fatmir Izairi se eshte ndoshta nder te vetmit kryetare qe po nxjer dicka ne siperfaqe te tjeret jan nen hijen e te kaluares dhe te ardhmes...
uroj shume suksese edhe pse deri tani nuk paskan munguar...
PDSH (14/04/2010 18:55:17) na kputi be kejt ki Fatmiri per 1 vjet sa pune ka be po deri ne perfundim te mandatit ....
aze (11/01/2011 23:39:15) mendimi jem osht nimi her oshte dr fatmiri se aj preshi qenani
a hala mamir dot ishte rugen e fshatit komuna ta kishte asfalltu dot e kisha shum falemederu qenani naka que shum ne humje vet e kena fajn se nuk i jepet vota sikuj analfabeti

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime