E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shefja e Fondit Monetar Nderkombetar shkruante per Jenet Yellen dhe aktorja Lupita Nyong`o shkruante per regjisroin Steve McQuin.

Publikuar: 26.04.2014 | 18:57
Lexuar: 946 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime