E hënë, 16.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

USHT dhe UMT, organizuan konferencėn e dytė shkencore me temė: “Mjekėsia bashkėkohore dhe metodat aplikative nė trevat shqipfolėse”

Publikuar: 27.04.2014 | 12:36
Lexuar: 1354 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime