E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Komuna e Gostivarit bėn thirrje pėr shlyerjen e tatimeve, nga e hėna shpėrndahen vendimet

Publikuar: 08.05.2014 | 15:59
Lexuar: 1071 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:















Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime