E diel, 17.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Britania e Madhe ka 104 miliarderė tė cilėt sė bashku vlejnė 301 miliard stėrlina

Publikuar: 11.05.2014 | 16:37
Lexuar: 2071 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime