E diel, 17.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

ShBA, aprovohet dora-robot qė zėvendėson gjymtyrėn e humbur

Publikuar: 12.05.2014 | 17:48
Lexuar: 1175 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime