E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Komuna e Gostivarit dhe NP “Komunalec”, ndėrtojnė rrugė tė re pėr te rezervuari i ri i ujėsjellėsit

Publikuar: 13.05.2014 | 10:11
Lexuar: 3837 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime