E premte, 25.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gjeneral Lahi Brahimaj shok lufte dhe Ideali me Mujen e konsideron Mujen si nje nga shtyllat e luftes sone clirimtare .
Vepra jote jeton Mujė Berisha

Publikuar: 13.05.2014 | 13:18
Lexuar: 1112 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime