E mërkurë, 18.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Djaloshi me kitarė i Revoltės sė Spaēit

Publikuar: 21.05.2014 | 12:23
Lexuar: 1073 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Afrim (14/12/2014 20:43:06) Shikon kete video se ju qarteson per cdo gje Linku. [Reklamimi nuk ėshtė i lejuar]?v=WCQjZtU-iww
altin loci (13/01/2015 00:26:27) un qe po ju shkruaj jam nipi i skender dajes djali engjellushe dajes altini me ne fund mbas 35 vitesh e njoha dajen tim. i paharruar qofte . emri i tij skender daja .

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime