E mërkurë, 20.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

16 vite pa ty Komandant Myrtė Zeneli

Publikuar: 22.05.2014 | 09:07
Lexuar: 1429 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
xaj kajtazi (19/07/2014 12:56:02) Lavdi ..ketyne .trimav .qe dhan jeten .per liri . Lavdi .gjith .deshmorve te kosoves

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime