E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sinan Zekiri, student i dalluar, kėshilltar dhe aktivist politikė nė Itali

Publikuar: 27.05.2014 | 23:48
Lexuar: 2693 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
linda (28/05/2014 00:23:02) urime , suksese shqiptarve kudo qe jan
blero (28/05/2014 00:28:55) te lumte Avni , vazhdo ti prezentojsh njerezit nga diaspora
Amir (28/05/2014 01:09:05) Te lumte Sinan,jam KRENAR qe kemi nje bashkefshatar sikur Ty,SUKSESE ne te ardhem dhe ****eren tuaj,me Respekt Amir Ademi

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime