E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Liqeni mė i pastėr nė botė (Foto)

Publikuar: 31.05.2014 | 12:33
Lexuar: 2523 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
esmaja (23/01/2015 21:11:48) shum i bukur dhe i paster ky liqen i kendeshem:D

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime