E hënë, 18.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gruevski: Unė pėr dallim nga LSDM-ja, kam plan

Publikuar: 03.06.2014 | 16:01
Lexuar: 1604 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime