E enjte, 19.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rektori i USHT-sė mori pjesė nė hapjen solemne tė turneut tė parė memorial tė mundjes “Mentaz Allajbegu”

Publikuar: 03.06.2014 | 16:54
Lexuar: 1384 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime