E premte, 20.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kurti: Bashkimi me Shqipėrinė, nuk ēon nė luftė ballkanike

Publikuar: 03.06.2014 | 23:49
Lexuar: 2013 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
skilfer (04/06/2014 12:43:53) albin ne ty,dhe shoket tuja kemi shpresen

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime