E mërkurë, 25.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Lumturije Arifaj me ēmim tė parė pėr fotografi nė Social world film festival nė Itali

Publikuar: 08.06.2014 | 21:22
Lexuar: 1539 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Gjardinieri (08/06/2014 21:48:21) Njerz te till gjithmon e kan nderuar Kombin.
Beni (08/06/2014 22:31:35) suksese Yllpress dhe ti Avni , dhe suksese edhe artistes

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime