E premte, 20.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Hava Bektesi, shqiptarja qė kėndon me ēifteli nė TV gjermane (Foto-Video)

Publikuar: 09.06.2014 | 13:18
Lexuar: 1031 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime