E hënë, 21.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Raportet sekrete tė CIA-s: Ja kush ishin dashnoret e Enver Hoxhės

Publikuar: 11.06.2014 | 11:34
Lexuar: 1162 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
eriko (12/06/2014 13:36:16) Eshte ngritur Hoxha nga varri ne 1996 dhe ka shkuar ne Jugosllavi???

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime