E premte, 23.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė kźtė kontekst, jo rastėsisht ēdo parti politike maqedone kur janė nė opozitė janė mė tė prirur qė tė tregohen mė nacionalistė, mė antishqiptarė, ose mė mirė me thėnė mė kufizues sė tė drejtave tė shqiptarėve.
Mė tepėr Thėnie e menēur
Dashuria ėshtė e shkurtėr kur dashurohesh mbas tė bukurės. Dashuria ėshtė robėri kur dashurohesh ndaj pasurisė. Dashuria ėshtė liri dhe lumturi kur dashurohesh me njeriun e mirė
Popullore
Publicitet


Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime