E premte, 19.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll PressMinistri Kuēi, njofton Ministria e Ekonomisė, gjatė fjalės sė tij tha se shqiptarėt gjithandej nėpėr botė vazhdimisht janė duke shėnuar suksese nė tė gjitha sferat, si kultura, arti, sporti, mjekėsia dhe sidomos nė fushėn e hotelierisė dhe shėrbimeve.
Mė tepėr 


argje poetike prezantuan poetė nga Kosova, Maqedonia, Kosova Lindore e Shqipėria, ndėrsa nė 20 vjetorin e vdekjes, ky aktivitet iu pėrkushtua emrit dhe veprės sė shkrimtarit gjilanas, Beqir Musliut, duke u pėruruar libri studimor i prof. dr. Yrjet Beris..
Mė tepėr Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime