E premte, 19.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Me anėtarėsin e saj , aktivistėt dhe njerėzit qė kontribuojnė nė tė mirė tė vlerave kombėtare , kjo shoqatė ka organizuar vazhdimisht seminare , tribuna , koncerte , manifestime artistike si dhe aktivitete sportive nė futboll , madje kampionat shahu ..
Mė tepėr 


Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime