E premte, 24.10.2014
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Partia njoftoi se ajo do tė identifikohet me veprim politik, angazhime civile dhe debate publike, raporton REL. Analisti Sonja Stojadinoviq tha se orienti civil i partisė ėshtė njė hap i mirė, por dyshon se kjo parti do tė ketė vetėm orientim shoqėror.
Mė tepėr 

Pohimin e tillė e parashtroi ish ministri polak i Punėve tė Jashtme, Radosllav Sikorski nė intervistė pėr internet portalin amerikan "Politiko" dhe shkaktoi pakėnaqėi tė madhe nė Poloni, pėr shkak se pothuajse menjėherė u tėrhoq nga deklarata, duke pohu..
Mė tepėr 

Publicitet
Ish-presidenti Fatmir Sejdiu thotė se situata aktuale politike, i ka kushtuar vendit me humbje tė kohės. Ndėrsa, nuk ka pėrjashtuar mundėsinė qė tė rikandidojė nė garėn pėr kryetar tė LDK-sė
Mė tepėr 
Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime