E diel, 23.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Por jo vetėm kaq, Gareth Barry ka edhe 600 ndeshje tė luajtura gjithsej nė Premier League angleze. Mė mirė se ai kanė bėrė vetėm Ryan Giggs me 632 ndeshje e Frank Lampard me 609.
Mė tepėr 


“Pata njė paraqitje tė shkėqyeshme dhe fitova tė gjitha trofet qė duhet fituar. Fitova cmimin Kampion i madh qė mund tė them se ėshtė sukses i karrierės time. Jam tepėr krenar u ngjita nė piedestalin mė tė lartė me Flamurin Kombėtarė Shqiptarė. Isha s..
Mė tepėr 
Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime