E hënë, 30.03.2015
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Shumė meshkuj habiteshin me mua pasi nuk mė interesonte asgjė vetėm tė shkoja me ta dhe mė pas u kėrkoja tė largoheshin nga dhoma”-ka rrėfyer ajo nė njė intervistė.
Mė tepėr 

Publicitet
Nė kėtė bashkėpunim ai vjen si duet me Jessy Hennessy, ndėrkohė kėnga titullohet ‘’Sex toy’’, kurse klipi ėshtė xhiruar nga ‘’Max Production’’.
Mė tepėr 

Pėrgjigjet ishin pothuajse gjithmonė korrekte. Thjesht duke vėzhguar gjestet dhe fjalėt e disa ēifteve tė fejuarish, pjesėmarrėsit, edhe pse nė mėnyrė tė pavarur, ia dolėn qė tė diktonin gėnjeshtarin e radhės.
Mė tepėr Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime