E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Edhe kjo ndodhë. Një udhëtarit i ka mbetur këmba e tij në mes të një treni në stacionin Stirling, por këmba e tij ka shpëtuar fal udhëtarëve të tjerë të cilët janë bërë bashkë që t’i ndihmojnë.
Bashkohen për t’i shpëtuar këmbën (Foto/Video)


Edhe kjo ndodhë. Një udhëtarit i ka mbetur këmba e tij në mes të një treni në stacionin Stirling, por këmba e tij ka shpëtuar fal udhëtarëve të tjerë të cilët janë bërë bashkë që t’i ndihmojnë.

Nicolas Taylor tha se ai dhe udhëtarët e tjerë kanë punuar së bashku që ta lirojnë atë person, duke shtyrë trenin larg nga platforma.
Bashkohen për t’i shpëtuar këmbënPublikuar: 07.08.2014 | 13:15
Lexuar: 601 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime