E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

"Marco, i dashuri im, unë nuk do të jem vetëm shoferi yt 24/7, por mund të të ndihmoj edhe të marrësh patentën. Por duhet të plotësosh këto kushte: duhet të kalosh nga Dortmundi te Bayerni", i drejtohet bukuroshja yllit gjerman.
Modelja super-ofertë për Reus: Nëse shkon te Bayerni...


Marco Reus u gjobit rëndë nga policia gjermane disa ditë më parë teksa ishte në makinë pa patur patentë. Y

lli i Borussia Dortmund mori një gjobë mbi 500 mijë euro, gjë që vjen pas një krize rezultatesh që ka kapluar ekipin verdhezi.

Por për ti ngritur moralin Reus-it mendon modelja e famshme gjermane Jordan Carver, e cila ka bërë një ofertë për tu marrë në konsideratë

Jordan thotë se nëse Reus pranon të shkojë te Bayern Munchen atëherë ajo do të bëhet shoferi i futbollistit.

"Marco, i dashuri im, unë nuk do të jem vetëm shoferi yt 24/7, por mund të të ndihmoj edhe të marrësh patentën. Por duhet të plotësosh këto kushte: duhet të kalosh nga Dortmundi te Bayerni", i drejtohet bukuroshja yllit gjerman.

Publikuar: 23.12.2014 | 11:07
Lexuar: 618 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime