E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pandevi dhe Valbona do të garojnë disiplinën 100 metër
Valbona Selimi dhe Riste Pandev prezantojnë Maqedoninë
Kampionati Evropian i Atletikës në Talinë të EstonisëMaqedonia në kampionatin Evropian të atletikës që do të mbahet në Talinë të Estonisë prezantohet me dy garuesit më të mirë, Riste Pandevin dhe Valbona Selimin e cila është anëtare e KA Studenti të Tetovës. Me këto dy garues nga Maqedonia është edhe trajneri Vanço Stojanov.

Atleti Riste Pandev shpreson në rezultat të mirë normal edhe rekord”Do të ishte mirë të fitoja edhe me dalje nga ky kampionat i Evropës në atletik ku konkurrenca është e madhe” tha ai. Ndërsa Valbona Selimi shpreson të shënon rezultat me të cilën do ta plotësonte normën Olimpike për Rio 2016.

Publikuar: 08.07.2015 | 11:17
Lexuar: 639 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime