E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Iniesta ka thënë se kjo është një situatë e vështirë, kur ju duhet të largoheni nga skuadra e jetës.
Ja çka thotë Iniesta për largimin e Casillasit
Andres Iniesta ka thënë se nuk është e lehtë të largohesh nga skuadra e zemrës.

Mesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta ka folur për largimin e Iker Casillasit nga Real Madridi, i cili është transferuar në Porto.

Iniesta ka thënë se kjo është një situatë e vështirë, kur ju duhet të largoheni nga skuadra e jetës.

“Nuk kam folur me Casillasin. Besoj se nuk është një situatë e lehtë. Nuk është e lehtë të largoheni nga skuadra e jetës, por të shohim se çfarë do të ndodh”, tha Iniesta për mediat spanjolle.

Publikuar: 13.07.2015 | 01:11
Lexuar: 505 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime